Kvarcinio akmens stalviršis – praktiškas ir ilgaamžis

Kvarcinis akmuo – tai aukštos kokybės dirbtinis akmuo, kuris savo savybėmis nenusileidžia natūraliam akmeniui. Jis unikalus bei yra plačiai naudojamas kuriant funkcionalų, ilgaamžį bei išskirtinį interjerą. Bene dažniausiai kvarcinis akmuo naudojamas gaminant virtuvinius stalviršius – tai itin patogu, nes tokie stalviršiai yra atsparūs daugeliui neigiamų veiksnių, su kuriais susiduriama gaminant.

Ilgaamžiai ir praktiški sprendimai

Tikriausiai kiekvienas virtuvėje dažnai besisukantis žmogus susiduria su stalviršių įbrėžimais – naudodami kvarcinius stalviršius galėsite būti tikri, kad jokių įbrėžimų neliks. Peiliu pjauti galima tiesiai ant akmens, o išpilta kava, vynas, aliejus, padažas ar kitas dėmes paliekantis produktas yra itin lengvai pašalinami! Dėl šios priežasties kvarciniai paviršiai populiarūs ne tik individualių namų ar butų virtuvėse, bet ir SPA, viešbučių, restoranų ar sveikatos priežiūros gaminimui skirtose patalpose.

Kvarco akmens stalviršių spalva ilgai išlieka tokia pat intensyvi, neblunka. Tai – vienas ilgaamžiškumo faktorių, virtuvės nereikia atnaujinti kas keletą metų, nesvarbu, ar pasirinktas paviršius blizgus poliruotas, ar atkurtas natūralaus akmens įspūdis. Taip pat verta paminėti, jog dauguma gamintojų užtikrina intensyvų blizgaus paviršiaus spindėjimą ir suteikia garantiją iki 25 metų!

Dar vienas neabejotinas kvarcinio stalviršio privalumas – jo danga turi antibakterinių savybių, tai saugus variantas ir tinkamas sprendimas turintiems mažų vaikų, kurie mėgsta imti produktus tiesiai nuo stalo. Antibakterinė danga padeda išvengti tokių problemų kaip pelėsio, stafilokoko ar kitų bakterijų vystymasis.

Stalviršis interjere

Nepaisant praktiškumo, patogumo, saugaus paviršiaus faktoriaus, kvarco akmens stalviršiai puikiai priderinami prie bet kokio interjero – itin platus spalvų, formų ir raštų pasirinkimas leidžia varijuoti ir išgauti tinkamiausią variantą. Nuo juodos, sidabrinės, smulkiais taškeliais ar linijomis iki oranžinio, rausvo atspalvio bei pačių netikėčiausių formų.

Galima rinktis standartinio arba didesnio dydžio stalviršį, jis gaminamas individualiai pagal kliento pageidavimus. Yra galimybė rinktis 1,2 cm, 2cm arba 3 cm pločio stalviršius, taip pat turinčius nuožulnų ar užapvalintą kraštą, statų 2X2 kampą, Būkite tikri, kad tinkamo atspalvio bei formos parinkimas suteiks stalviršiui praktiškumą ir patogumą, o unikalūs raštai ir netikėtos formos derės prie išskirtinio namų interjero!

Partnerių produkcija

Mūsų partnerių http://marmuras.lt/gaminiai-is-akmens/ Silestone kvarcinio akmens plytelės unikalios savo savybėmis, o atspalvių bei raštų pasirinkimas leidžia neriboti fantazijos – atlikdami darbus naudojame būtent šias plyteles bei rekomenduojame jas klientams, užtikrindami kokybę, praktiškumą, ilgaamžiškumą bei patvarumą.