Apie mus

APDAILA.LT

APDAILA.LT – UAB „Avectus“, veikiančios drauge su UAB „Proneksas“, projektas, jau daugiau nei dešimtmetį teikiantis įrengimo ir renovacijos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek Vakarų ir Pietų Europoje. Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 40 skirtingų savo srities specialistų: statybininkų, vidaus apdailininkų, stalių, elektrikų, santechnikų ir inžinierių. Sėkmingai įvykdėme projektus įvairiose Europos šalyse: Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Graikijoje ir Lietuvoje. Per savo veiklos metus jau įrengėme daugiau nei 150 gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų.

APDAILA.LT – Jūsų patikimas partneris būsto ar komercinių patalpų įrengime. Mūsų išskirtinumas – kompleksiniai sprendimai nuo vizijos iki raktų, apimantys, bet neapsiribojantys inžinerinių sistemų įrengimu, apdailos ir nestandartinio dekoro darbais, baldų dizainu bei jų montavimu. Dirbame su architektais, interjero dizaineriais, amatininkais ir kūrėjais. Reikalingų paslaugų paketas parenkamas atsižvelgiant į individualius poreikius. Detalus projekto valdymas nuo pradžios iki pabaigos, lydimas nuolatinio komunikavimo su klientu, stiprina pasitikėjimą bei taupo laiką. Glaudus komandos bendradarbiavimas, jos patirtis bei įgūdžiai užtikrina kokybę - tai mūsų vizitinė kortelė.

PILNAS ĮRENGIMAS

Kompleksiniai sprendimai nuo dizaino iki raktų leidžia įgyvendinti skirtingo sudėtingumo projektus.

PROJEKTŲ VALDYMAS

Projektų vadovas ne tik pateikia darbų planą, bet ir užtikrina numatytų terminų laikymąsi.

PATIKRINTA KOKYBĖ

Klientai vertina jų preciziškai išpildomus lūkesčius.

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Esame pasirengę įgyvendinti netikėčiausius sumanymus nuo dizaino iki pilno įrengimo.

Privatiems ir verslui

Komercinių pastatų valdytojai ir privačių būstų savininkai pasitikimi mumis.

Atsiliepimai

Šią įmonę pasirinkome savo būsto remontui – nesigailime! Mūsų šeimai buvo svarbiausia, kad viskas būtų padaryta laiku, o Avectus pranoko mūsų lūkesčius. Kokybe skųstis irgi negalime, todėl rekomenduojame visiems, planuojantiems renovuoti savo būstą.

Levi and Emily, Nyderlandai

Puikus ir profesionalus darbas! Linkiu kuo didžiausios sėkmės.

Karl, Švedija

Kai su partneriais nusprendėme atnaujinti biuro patalpas, kreipėmės į šią įmonę dėl rekomendacijų. Esame patenkinti atliktais darbais – Avectus laikėsi sutartyje numatytų terminų, pasiūlė inovatyvius sprendimus, apie kuriuos net nenutuokėme.

Jostein, Norvegija

Kokybiška buto vidaus apdaila tapo mano tikslu praėjusią vasarą. Gana ilgai ieškojau įmonės, su kuria rasčiau bendrą kalbą ir kuri atitiktų mano lūkesčius. Kai pradėjome dirbti su Avectus, supratau, kad radau tikrą profesionalų komandą, o šiandien tikrai džiaugiuosi rezultatu.

Gintaras, Lietuva

Malonu prisiminti darbą su Avectus komanda. Rekomenduojame!

Gutmane šeima, Latvija

Bendraudama su Avectus iš karto supratau, kad darbuotojai patyrę – išklausė, patarė. Juos pasirinkau gavusi rekomendaciją, o dabar šią įmonę rekomenduoju visiems ieškantiems patikimos apdailos įmonės.

Lina, Lietuva
Į VIRŠŲ